S.V. Impuls

Excursie BAM

BAM heeft ons uitgenodigd om op 18 februari 2020 een kijkje te komen nemen bij het Erasmus MC. BAM verzorgt hier het onderhoud voor alle werktuigbouwkundige apparaten en installaties. Doordat zij ook de bouw van het ziekenhuis hadden verzorgd, hadden zij een streepje voor bij de aanbesteding van het onderhoud. Zij hadden alle benodigde kennis al uit de bouwfase en kende de werkwijze van de klant. Binnen dit onderhoudscontract zijn er in totaal 40-60 Fulltime werknemers actief, waarvan de helft eigen werknemers zijn van BAM. BAM vindt het dan ook belangrijk een vaste bezettingsgraad te garanderen. Andere speerpunten zijn het gebruik van FMIS (een Facilitair managementinformatiesysteem), een eigen storingsdienst, realtime terugkoppeling naar de klant, het waarborgen van de planning, evaluatiemomenten per maand en duidelijke richtlijnen over veiligheid. BAM moet zich houden aan 15 Kritische Prestatie Indicatoren (KPI’s).

De excursie zal plaats vinden op 18 februari 2020. We zullen verwacht worden om 9:45 bij het Erasmus medisch centrum in Rotterdam. Daar zullen we de dag beginnen met een presentatie, waarna wij een uitgebreide rondleiding zullen krijgen langs de installaties. Er is natuurlijk altijd de mogelijkheid tot vragen.

Mocht je geïnteresseerd zijn, dan kun je je inschrijven via het onderstaande formulier: