S.V. Impuls

Vacature Project Engineer

Continu zoekt voor haar opdrachtgever een Project Engineer. In deze afwisselende functie ben je met verschillende collega’s verantwoordelijk voor de berekeningen en verkoop van de projecten. Je zal dus betrokken zijn bij het gehele proces: vanaf de aanvraag tot de levering.

Binnen de organisatie van onze opdrachtgever heerst een directe en informele sfeer. Spreekt bovenstaande tekst je aan en beschik je over de volgende eisen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Het gaat om een bedrijf van 35 werknemers waarbij een professionaliteit en gezellige werkvreugde hand in hand gaan. Dit blijkt uit de geregeld georganiseerde teamactiviteiten, vrijdagmiddagborrels en gezamenlijke diners.

Je zal terecht komen in een organisatie waar de directeur geregeld als ”liefhebber” aan het werk is op de werkvloer. Dit is tekenend voor de organisatiecultuur.

Interesse? Soliciteer dan direct op www.continu.nl!