S.V. Impuls

Nieuwe Website

Zoals jullie waarschijnlijk al hebben gezien, Impuls heeft een nieuwe website! De oude website was nogal onduidelijk en verouderd waardoor het bestuur heeft besloten een nieuwe website te maken. De website zal nog wat meer opgevuld worden en er zullen nog een aantal dingen worden toegevoegd zoals online tentamens maar we zijn in ieder geval blij dat we de nieuwe website alvast online hebben!

Om je een beetje wegwijs te maken op de website volgt hieronder een kort overzicht met wat er is veranderd/toegevoegd:

  • Volledig nieuwe lay-out van de website
  • Actueel nieuws wat er speelt omtrent de studievereniging en de sponsoren
  • Activiteiten overzicht met data
  • Kalender met de tijden dat er iemand van het bestuur aanwezig is
  • Meer informatie wat betreft de sponsoren van Impuls en de mogelijkheden tot (afstudeer)stage bij hen

Dit alles om betere communicatie tussen de studenten en de studievereniging te krijgen. Wij hopen daarom dat je, wanneer je nog geen lid bent, lid wordt van ons en zo op de hoogte blijft van activiteiten en nieuws omtrent de studievereniging.

Mocht je vragen, suggestie of opmerkingen hebben? Stuur ons dan een mailtje! Wij zijn erg benieuwd naar je reactie op de nieuwe website en staan open voor verbeteringen.