Refinansiering av Gjeld uten Sikkerhet | Mistä Lainaa | Beste Kredittkort Dagligvarer | Strømleverandører | Sammenlign Hyttealarm | Billig Forsikringsselskap | Billigste Mobilabonnement 2018 | Avfallshåndtering

Blog

06/04/2017

Vacature Junior Project Engineer Service

Continu zoekt voor haar opdrachtgever een Junior Project Engineer Service. Je coördineert de storingen en inventariseert het probleem van de klant. Door je technische bagage verhelp je het probleem met concrete actie en schakel je bijvoorbeeld monteurs in of kom je met technische oplossingen.

Het is belangrijk dat je het service niveau hoog houdt. Je hebt een technische achtergrond op HTS niveau, waardoor je inhoudelijk kunt meepraten met de klant over de technische vraagstukken.

Interesse? Soliciteer dan direct op www.continu.nl!